Ankara Kariyer Polikliniği, 2018 yılından bu yana hizmet vermekte olan bir eğitim ve danışma kurumudur. Kurumumuzda vermiş olduğumuz eğitimlerimiz; psikoloji ve kişisel gelişim alanına yönelik verilen eğitimlerden oluşmaktadır. Kurumumuzda vermiş olduğumuz eğitimlerle bireylerin hem kendi gelişimlerine katkıda bulunmayı hedefliyor hem de eğitim alan bireylere günümüzün popüler mesleklerine sahip olabilme imkanı sunuyoruz. Eğitimlerimizi hem uzaktan hem de örgün olmak üzere iki farklı şekilde vermekteyiz. Uzaktan eğitimlerimiz sayesinde hangi ilde olduğunuz fark etmeksizin internetin olduğu her yerden eğitiminizi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

MİSYONUMUZ;

Ankara Kariyer Danışmanlık olarak öncelikli misyonumuz; analiz ve sentez seviyesinde problem çözme becerisine sahip, her şartta bulunduğu ortama artı değerler katabilen profesyonel bireyleri hem sosyal yaşama hem de iş hayatına kazandırmaktır.

VİZYONUMUZ

 • Hayat boyu eğitim ve öğretim anlayışı ile uluslararası yetkinlikte bireysel, toplumsal ve kültürel alanda olumlu ivmeleri yakalamak, kişinin kendi öz değerlerinden hız almasını sağlayarak ulusal ve uluslararası düzeyde olumlu toplumsal bilinç yaratmak,
 • Ankara Kariyer Danışmanlık olarak bireysel ve kurumsal bazda yaptığımız çalışmalarla hem bireylere hem de topluma çeşitli konularda global bakış açısı sağlamak,
 • Ankara Kariyer Danışmanlık ‘ın kurumsal kapasitesi ile milli ve manevi değerleri koruyarak, dünya konjoktürüne bakış açısı kazandırmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Bizler Ankara Kariyer Danışamnlık olarak, temel değerlerimizden ödün vermeden,

 • Uluslararası standartlarda oluşturduğumuz çağdaş işletim ve yönetim sistemimiz doğrultusunda kendimizi sürekli ölçer ve iyileştiririz.
 • Her zaman ve her şartta öğrenci ve kursiyer memnuniyetini sağlar, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz.
 • Sağlıklı bir tanıtım mekanizmasıyla sosyal çevre ve insan ilişkilerini hep ön planda tutar,  ihtiyaç duyan herkesin bize ulaşabilmesini sağlarız.
 • Ekip ruhu, eğitim bilgisi ve araştırmacılığımız ile, eğitim ve iş gücü yetiştirme konusundaki kalitemizi asla elden bırakmayız.
 • Bilgi birikimlerimizi sürekli değerlendirir, çalışanlarımızın gurur duyacağı bir gelecek oluşturmaya çalışırız.
  Çalışanlarımız ile eşit işe eşit ücret anlayışı içinde iletişim kurar, hiç bir çalışanımıza haksızlık yapmayız.
 • Eğitime ve çağdaş teknolojiye verdiğimiz önemin, bizlere her zaman daha iyiyi bulma ve verimli çalışma olanağı yarattığını unutmayız.
 • Sadece kendi içinde değil sektörün pek çok kurumunda da, üreten, doğru ve zamanında karar verebilen, dürüst öğrenci ve yöneticiler yetiştirmenin gururunu taşırız.