İmago Terapi Eğitimi Nereden ve Nasıl Alınır?

imago terapi sertifikası ankara

İmago terapi eğitimi, çift terapisi ve ilişki terapisinde kullanılır. Başarı oranı yüksek olduğundan uygulanan kişi sayısı da zamanla artmıştır. İmago terapi eğitimi, bireylerin ilişkiden öncesine yani çocukluk dönemlerine iner. Burada var olan sıkıntıların kişinin ilişkisine de yansıdığı düşünülür. İmago terapi sertifikası alarak seanslarını çok yönlü değerlendirebilirsiniz.  

Çift terapisi ve ilişki terapisi bazı ruh sağlığı uzmanlarınca imago terapi üzerinden yürütülür. Danışanların ilişkilerinin dinamiğine göre bu yöntem tercih edilebilir. Psikolog ve psikiyatr, imago terapi eğitimi ile seanslarda kısa sürede başarı yakalar. Seçtiğiniz kişinin hayatınıza nasıl yön verdiğini de terapiler esnasında fark edersiniz. Danışanları ve uzmanları aydınlatan eğitimlerden biri de imago terapi eğitimidir.

İmago Terapi Sertifikası Nedir?

Psikoloji eğitimlerinin her biri size eğitim alınan yöntemi kullanma ehliyeti verir. İmago terapi sertifikası olan psikolog, psikiyatr ve uzmanlar danışanlarına bu teknikle yardımcı olur. İmago terapi sertifikası çiftlere de mutluluğun kapılarını açar.

İmago terapi sertifikası sadece psikologlara değil danışanlara da yardımcı olur. Uzun süren seanslar sonucu tedaviyi yarıda bırakan danışanların sayısını azaltır. Çünkü bu teknikle birkaç seansta büyük ilerleme kaydedilir.

 

 

E Devlet Onaylı İmago Terapi Sertifikası

E devlet onaylı imago terapi sertifikası iş başvurusunda size yardım edebilir. CV’nize e devlet onaylı imago terapi sertifikası ekleyip belgenizin değerli olduğunu işverenlere gösterebilirsiniz. Bunun dışında e devlet onaylı imago terapi sertifikası yurt dışında da geçerli ise önemi çok büyüktür. Psikoloji alanındaki çalışmalara yurt dışında da devam edecekseniz hayalinizi gerçekleştirmenize katkı sağlar.

E devlet onaylı imago terapi sertifikası daha nitelikli kabul edilir. Sertifikaya vatandaş portalından ulaşmak kuruma olan güveni de artırır. En iyi imago terapi eğitimi aldığınızı gösterir. 

 

 

İmago Terapi Sertifikasını Kimler Alabilir?

İmago terapi sertifikası ilişki içindeki dinamikleri yerli yerine oturtma konusunda başarı potansiyeliniz olduğunu gösterir. O yüzden imago terapi sertifikasını kimler alabilir sorusunun cevabı önemlidir.

  • Psikolog
  • Aile danışmanı
  • Psikolojik danışman
  • Doktor
  • Sosyal hizmet uzmanı
  • Akıl ve ruh sağlığı alanında çalışma yapanlar

Daha ayrıntılı bilgi için Eğitim Sertifika ile görüşün.

Eğitimi Dilerseniz Paket Olarak Dilerseniz Ayrı olarak satın alabilirsiniz. Eğitimi Satın Almak İçin: https://ankaraegitimsertifika.com/egitim/super-paket-9-egitim/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


× Bizimle İletişime Geçin!